Ottelut

EBT Naisten Korisliiga ottelut 2017-18

Kotiottelut Espoonlahden Urheiluhallilla, Rehtorintie 11

Syyskausi 2017

la 30.9. Espoo Basket Team - Forssan Alku 17:00 Espoonlahden Urheiluhalli

la 7.10. Espoo Basket Team - Espoo United 17:00 Espoonlahden Urheiluhalli

la 14.10. Espoo Basket Team - Catz Lappeenranta 17:00 Espoonlahden Urheiluhalli

la 21.10. Vimpelin Veto - Espoo Basket Team 15:00 Vimpelin Liikuntahalli

la 28.10. Espoo Basket Team - HBA-Helmi 17:00 Espoonlahden Urheiluhalli

ke 1.11. Äänekosken Huima - Espoo Basket Team 18:30 Äänekosken Liikuntatalo

la 4.11. Kouvottaret - Espoo Basket Team 15:00 Mansikka-ahon Urheiluhalli

la 18.11. Espoo Basket Team - Hyvinkään Ponteva 17:00 Espoonlahden Urheiluhalli

to 23.11. HBA-Helmi - Espoo Basket Team 20:00 Mäkelänrinteen Uintikeskus

la 25.11. Peli-Karhut - Espoo Basket Team 17:00 Karhuvuoren Urheilutalo

ke 29.11. Forssan Alku - Espoo Basket Team 18:30 Feeniks

la 2.12. Espoo United - Espoo Basket Team 14:00 Tapiolan Urheiluhalli

la 9.12. Catz Lappeenranta - Espoo Basket Team 17:00 Lappeenrannan Urheilutalo

la 16.12. Espoo Basket Team - Vimpelin Veto 17:00 Espoonlahden Urheiluhalli        


Kevätkausi 2018

la 13.1. Espoo Basket Team - Äänekosken Huima 17:00 Espoonlahden Urheiluhalli   

ke 17.1. Espoo Basket Team - Kouvottaret 18:30 Espoonlahden Urheiluhalli

la 20.1. Hyvinkään Ponteva - Espoo Basket Team 17:00 Martinhalli

la 27.1. Espoo Basket Team - Peli-Karhut 17:00 Espoonlahden Urheiluhalli   

ke 31.1. Espoo Basket Team - Forssan Alku 18.30 Espoonlahden Urheiluhalli

la 3.2. Espoo United - Espoo Basket Team 14:00 Tapiolan Urheiluhalli

la 17.2. Espoo Basket Team - Catz Lappeenranta 17:00 Espoonlahden Urheiluhalli

ke 21.2. Vimpelin Veto - Espoo Basket Team 18:30 Vimpelin Liikuntahalli

ke 28.2. Espoo Basket Team - HBA-Helmi 18:30 Espoonlahden Urheiluhalli

la 3.3. Äänekosken Huima - Espoo Basket Team 17:00 Äänekosken Liikuntatalo

la 10.3. Kouvottaret - Espoo Basket Team 15:00 Mansikka-ahon Urheiluhalli

ke 14.3. Espoo Basket Team - Hyvinkään Ponteva 18:30 Espoonlahden Urheiluhalli

la 17.3. Peli-Karhut - Espoo Basket Team 17:00 Karhuvuoren Urheilutalo